Trwa ładowanie proszę czekać ...

Pomysły na luksusowe wakacje w Polsce

16 marca 2017

Nie tylko zagraniczne wyjazdy do egzotycznych krajów zadowolą wymagających turystów. Wakacje w Polsce nie muszą oznaczać przepełnionych plaż i pensjonatów o standardzie rodem z poprzedniej epoki. Zarówno nad morzem, jak i w górach powstaje coraz więcej ośrodków, które dla klientów z bardziej zasobnym portfelem przygotowują interesujące propozycje i wysoki standard usług. Będzie to korzystne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą uniknąć długiej podróży, a jednoczenie odpocząć w luksusowych warunkach.

Morze i góry – najpopularniejsze kierunki turystyczne
Wiele osób nie wyobraża sobie wakacji bez widoku wzburzonego Bałtyku lub szczytów Tatr. Pobyt w górskich lub nadmorskich miejscowościach można jednak urozmaicić, wybierając hotel o odpowiednim standardzie.
Sopocki pięciogwiazdkowy hotel Rezydent oferuje gościom luksusowe apartamenty wykończone najwyższej jakości meblami, które zapewnią komfort nawet najbardziej wymagającym. Mniej pogodne dni można spędzić w centrum SPA – proponowane zabiegi sprzyjają relaksowi oraz pozwalają zadbać o ciało. Z kolei gdyński hotel Nadmorski przygotował dla swoich klientów niezwykłe pokoje – są to dwupoziomowe apartamenty z prywatnymi basenami z hydromasażem. Wystrój także nie jest standardowy i imituje wnętrza luksusowych jachtów.
Nie mniej emocji może dostarczyć pobyt w górach. Również tam właściciele hoteli prześcigają się w pomysłach, jak zadowolić wymagających gości. Najczęściej oferta obejmuje możliwość korzystania z zabiegów SPA & Wellnes, atrakcją są także groty solne o działaniu relaksującym i leczniczym. Obsługa wielu hoteli pomoże także w zorganizowaniu wycieczki górskiej z licencjonowanym przewodnikiem lub wyprawy rowerowej szlakami udostępnionymi przez Tatrzański Park Narodowy.

Wakacje pod miastem
Luksusowe hotele i ośrodki powstają nie tylko w rejonach typowo turystycznych. Również na obrzeżach wielkich aglomeracji można znaleźć miejsca idealne na weekendowy wypoczynek. Tym co przyciąga klientów jest przede wszystkim bardzo bogata oferta. Hotel Pacoldi będzie idealnym miejscem dla wielbicieli golfa lub osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z tym sportem ze względu na profesjonalne pole golfowe i możliwość uczestniczenia w szkoleniu. Z kolei położony w Wieliczce hotelu Turówka Hotel & SPA zaoferuje niestandardowe zabiegi relaksacyjno pielęgnacyjne jak kąpiel w mleku, czekoladzie lub winie. W Warszawie turystów zachwyci hotelu InterContinental posiadający basen z widokiem na panoramę stolicy.